Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Нарощуємо темпи ліквідації ямковості на дорогах державного значення в Харківській області

Нарощуємо темпи ліквідації ямковості на дорогах державного значення в Харківській області

Поки сприяють погодні умови, Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області залучила до роботи з ліквідації аварійної ямковості таких потужних підрядників як "Автомагістраль – Південь", "РДС" та "Славдорстрой". У пріоритеті, перш за все, траса М-03 Київ – Харків – Довжанський, яка має стратегічне значення щодо забезпечення гуманітарних та військових перевезень, та "об’їзна дорога" навколо Харкова.

 

Так, за останні півтора місяця на Харківщині було усунуто понад 50 тисяч кв. м руйнувань покриття. З них на київському напрямку – 38 197 кв. м; на об’їзній дорозі – 10 712 кв. м; на трасі М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта – 2 292 кв. м.

 

Хоча ремонт аварійний, наразі в Україні немає фінансів ані для капітальних, ані навіть для поточних ремонтів доріг, усі підрядники гарантують якість робіт. Своєю чергою фахівці Служби відновлення контролюють як хід виконання цих робіт, так і якість матеріалів. Зокрема й з застосуванням такого обладнання як тепловізори.

 

Натомість просимо всіх учасників руху зважати на дорожні знаки, знизити швидкість та бути обережними й уважними, аби не наражати на небезпеку себе та дорожніх робітників.