Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо стану проїзду дорогами державного значення на Харківщині

Оперативна інформація щодо стану проїзду дорогами державного значення на Харківщині

Станом на ранок суботи, 10 лютого, проїзд дорогами державного значення повністю забезпечено. Щоб уникнути проблем та зупинок руху, на маршрути вийшли 132 одиниці спеціальної техніки:

- КДМ – 94 од.;

- навісне обладнання – 1 од.;

- навантажувачі – 37 од.

Використано: ПСС – 2683 т. ВСС – 89 Т. Сіль – 20 т. Очищено доріг – 1991 км.

На особливо складних ділянках через інтенсивність опадів обробку протиожеледними матеріалами доводилося проводити по декілька разів. Так само декілька разів цієї доби допомога дорожників знадобилася водіям великовагових транспортних засобів, що не змогли подолати підйоми. 

Зранку майже по всій території області спостерігалися опади у вигляді снігу, а у південній частині області близько 6-ї години він вже перейшов у дощ. За прогнозами синоптиків, через поступове підвищення температури повітря впродовж дня на Харківщині очікуються опади у вигляді крижаного дощу, що спричинить значну ожеледицю. Тож, за можливості, просимо власників автотранспорту відкласти поїздки, або прокладати маршрути, беручи до уваги погодні негаразди. Нагадуємо, що під час ожеледиці довжина гальмівного шляху автомобіля суттєво збільшується, а його керованість падає. Будьте уважні за кермом, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки.

 

Звернутися по допомогу та отримати актуальну інформацію про стан проїзду дорогами державного значення Харківської області можна за телефоном цілодобової гарячої лінії Служби: +38 095 568 38 77