Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » У зв’язку із проходженням циклону дорожники Харківщини перейшли на посилений режим роботи

У зв’язку із проходженням циклону дорожники Харківщини перейшли на посилений режим роботи

Через інтенсивність опадів, які приніс із собою циклон, що зайшов на територію Харківської області близько 5 години ранку, підрядні організації Служби роблять наразі усе можливе, щоб забезпечити проїзд дорогами державного значення. Від самого ранку на маршрути вийшли вже 100 одиниць спеціальної техніки: 70 піскорозкидувачів та 30 навантажувачів.

Як завжди, особлива увага приділяється магістралям із високою інтенсивністю руху, транспортним розв’язкам та небезпечним ділянкам, де є спуски та підйоми. За даними синоптиків, сніжитиме весь день, а в ніч проти суботи сніг перейде у крижаний дощ, що ще додасть роботи дорожникам та проблем водіям – очікується утворення ожеледиці. Тож, просимо всіх, хто має таку можливість, не виїздити вихідними, аби не наражатися на небезпеку, а тих водіїв, кого негода застала в дорозі – скористатися майданчиками відстою транспорту.

Звернутися по допомогу та отримати актуальну інформацію про стан проїзду дорогами державного значення Харківської області можна за телефоном цілодобової гарячої лінії Служби: +38 095 568 38 7711:36