Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Увага! Погіршення погодних умов на Харківщині

Увага! Погіршення погодних умов на Харківщині

Активний циклон, що приблизно о 5 ранку у п’ятницю, 9 лютого, зайде на територію Харківської області, принесе з собою інтенсивні опади у вигляді снігу та пониження температури. Сніжитиме весь день, а в ніч проти суботи опади, вже у вигляді крижаного дощу, ще більше ускладнять ситуацію на дорогах. Температура коливатиметься від нуля до двох градусів морозу, що сприятиме утворенню ожеледиці.

У зв’язку з цим просимо учасників дорожнього руху, за можливості, утриматися від поїздок, враховувати погодні умови, бути уважними й обережними за кермом та не заважати роботі спецтехніки дорожників, що переходять на посилений режим роботи, аби не допустити ускладнень у русі транспорту або його зупинок. Водії великовантажних транспортних засобів, яких негода застала в дорозі, можуть скористатися одним із 20 майданчиків відстою транспортних засобів.

Негода на Харківщині вируватиме аж до кінця дня суботи, попереджають у гідрометцентрі, а вже у неділю почнеться істотне підвищення температури, місцями дощитиме.

Отримати актуальну інформацію про стан проїзду та звернутися по допомогу можна за телефоном цілодобової гарячої лінії Служби: +38 095 568 38 77