Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Погода сприяє: аварійно-ремонтні роботи на дорогах Харківщини активізуються

Погода сприяє: аварійно-ремонтні роботи на дорогах Харківщини активізуються


Відразу на кількох магістралях останніми днями працюють бригади підрядних організацій Служби відновлення. Спеціальні машини, механізми та дорожні робочі зрізають асфальт на пошкоджених ділянках, зачищають заглиблення, підгрунтовують та заново вкладають асфальтобетонну суміш.

В умовах відсутності фінансування наразі це єдиний вихід, щоб покращити стан дорожнього полотна та забезпечити нормальний проїзд там, де покриття було суттєво пошкоджене через зимові коливання температури та тривалу відсутність капітальних ремонтів. В першу чергу йдеться про забезпечення логістики для посилення обороноздатності України, евакуаційні маршрути, шляхи міжнародного, національного та регіонального значення.

Наразі роботи ведуться на трасах M-03 Київ – Харків – Довжанський та М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. Ми намагаємося завдавати якнайменше незручностей учасникам руху та разом із тим просимо водіїв дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків, знизити швидкість та не наражати на небезпеку ремонтників, що працюють на дорозі.