Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Дороги Харківщини готують до зими

Дороги Харківщини готують до зими

Траси регіону, що фактично знаходиться на лінії фронту, мають бути проїзними та безпечними у будь-яку пору року.  


 

На Харківщині завершується підготовка доріг до експлуатації в осінньо-зимовий період. Підприємства, що займаються обслуговуванням та зимовим утриманням доріг, готові до роботи в надзвичайних ситуаціях та у разі потреби будуть працювати у режимі невідкладного реагування. Дорожники вже на 100% забезпечені піском, а днями очікується доставка партії солі, в об’ємах, достатніх для забезпечення усіх підрядників. Техніка, що має працювати під час снігопадів, також готова на 80% – комбіновані дорожні машини, грейдери та навантажувачі зможуть вийти на маршрути у разі першої ж потреби. Впродовж літа на багатьох ділянках, що були пошкоджені в ході бойових дій або під час передислокації важкої техніки, завершено ямковий ремонт та встановлено відповідні знаки.

 

На складних та логістично-важливих напрямках, приміром, дорогах державного значення М 03 Київ – Харків – Довжанський та М 20 Харків – Щербаківка, у разі потреби буде забезпечено цілодобове чергування спецтехніки, аби уникнути зупинки руху транспорту та руйнування ланцюжків забезпечення потреб військових.

 

До відома: на балансі Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області знаходяться  2 331,7 кілометра доріг загального користування державного значення та 243 мости та шляхопроводи.