Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

новини

 • 26.02.2024

  На найбільш зруйнованих ділянках дорожнього полотна на трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський замінюють шар асфальтобетонного покриття

  Вихідними, щойно дозволили погодні умови, дорожники проводили аварійні ремонтні роботи на одній з головних трас області, що з'єднує Харків зі столицею України. Зважаючи на інтенсивність руху на цьому напрямку та його логістичну значущість, а також враховуючи те, що плановий ремонт тут не робився вже доволі довго, фахівці вирішили за доцільне на окремих, найбільш пошкоджених ділянках, повністю зняти верхній шар асфальту та замінити його новим.

 • 16.02.2024

  Проводимо комплекс заходів щодо ліквідації ямковості на трасі М-03 Київ – Харків – Довжанський

  Нинішня зима, що супроводжувалася істотними перепадами температури та її постійними переходами через 0°, остаточно зруйнувала одну з найважливіших дорожніх артерій області – трасу М-03 Київ – Харків – Довжанський. Саме цією трасою здійснюється стратегічне забезпечення прикордонних та прифронтових районів області, йдуть гуманітарні вантажі та машини госпітальєрів.

  Підрядні організації Служби вже навіть за несприятливих погодних умов почали невідкладні роботи з аварійної ліквідації ямковості. Поки що це єдиний доступний варіант експлуатаційного утримання, враховуючи відсутність сталого фінансування.

  Десятки дорожніх працівників, спецмашин та механізмів працюють над усуненням деформацій дорожнього полотна, дотримуючись усіх технологічних вимог. Автомобілі-термоси підвозять асфальтобетонну суміш, яку вкладають у спеціально оброблені та вирізані заглиблення, а потім трамбують катками. Коли погодні умови стануть сприятливими, ліквідація ямковості носитиме масовий характер.

  Під час роботи намагаємося враховувати інтенсивність руху, аби не наражати на небезпеку дорожників та спричиняти мінімум незручностей водіям. Просимо всіх учасників руху зважати на дорожні знаки, що попереджають про проведення ремонтних робіт, знизити швидкість та бути обережними й уважними.

 • 10.02.2024

  Оперативна інформація щодо стану проїзду дорогами державного значення на Харківщині

  Станом на ранок суботи, 10 лютого, проїзд дорогами державного значення повністю забезпечено. Щоб уникнути проблем та зупинок руху, на маршрути вийшли 132 одиниці спеціальної техніки:

 • 9.02.2024

  У зв’язку із проходженням циклону дорожники Харківщини перейшли на посилений режим роботи

  Через інтенсивність опадів, які приніс із собою циклон, що зайшов на територію Харківської області близько 5 години ранку, підрядні організації Служби роблять наразі усе можливе, щоб забезпечити проїзд дорогами державного значення. Від самого ранку на маршрути вийшли вже 100 одиниць спеціальної техніки: 70 піскорозкидувачів та 30 навантажувачів.

  Як завжди, особлива увага приділяється магістралям із високою інтенсивністю руху, транспортним розв’язкам та небезпечним ділянкам, де є спуски та підйоми. За даними синоптиків, сніжитиме весь день, а в ніч проти суботи сніг перейде у крижаний дощ, що ще додасть роботи дорожникам та проблем водіям – очікується утворення ожеледиці. Тож, просимо всіх, хто має таку можливість, не виїздити вихідними, аби не наражатися на небезпеку, а тих водіїв, кого негода застала в дорозі – скористатися майданчиками відстою транспорту.

  Звернутися по допомогу та отримати актуальну інформацію про стан проїзду дорогами державного значення Харківської області можна за телефоном цілодобової гарячої лінії Служби: +38 095 568 38 7711:36

 • 8.02.2024

  Увага! Погіршення погодних умов на Харківщині

  Активний циклон, що приблизно о 5 ранку у п’ятницю, 9 лютого, зайде на територію Харківської області, принесе з собою інтенсивні опади у вигляді снігу та пониження температури. Сніжитиме весь день, а в ніч проти суботи опади, вже у вигляді крижаного дощу, ще більше ускладнять ситуацію на дорогах. Температура коливатиметься від нуля до двох градусів морозу, що сприятиме утворенню ожеледиці.

  У зв’язку з цим просимо учасників дорожнього руху, за можливості, утриматися від поїздок, враховувати погодні умови, бути уважними й обережними за кермом та не заважати роботі спецтехніки дорожників, що переходять на посилений режим роботи, аби не допустити ускладнень у русі транспорту або його зупинок. Водії великовантажних транспортних засобів, яких негода застала в дорозі, можуть скористатися одним із 20 майданчиків відстою транспортних засобів.

  Негода на Харківщині вируватиме аж до кінця дня суботи, попереджають у гідрометцентрі, а вже у неділю почнеться істотне підвищення температури, місцями дощитиме.

  Отримати актуальну інформацію про стан проїзду та звернутися по допомогу можна за телефоном цілодобової гарячої лінії Служби: +38 095 568 38 77

 • 31.01.2024

  Погода сприяє: аварійно-ремонтні роботи на дорогах Харківщини активізуються


  Відразу на кількох магістралях останніми днями працюють бригади підрядних організацій Служби відновлення. Спеціальні машини, механізми та дорожні робочі зрізають асфальт на пошкоджених ділянках, зачищають заглиблення, підгрунтовують та заново вкладають асфальтобетонну суміш.

 • 29.01.2024

  Розпочалися роботи з ліквідації аварійної ямковості на основних дорожніх маршрутах Харківської області

  Користуючись сприятливими погодними умовами, підрядні організації Служби відновлення проводять роботи з ліквідації вибоїн, спричинених різким коливанням температур. Відразу по декілька бригад зараз працюють на трасі M-03 Київ – Харків – Довжанський, поруч із поворотом на Люботин, та поблизу с. Коротич, а також на трасі M-29 Харків – Красноград – Перещепине – Дніпро. Рух автотранспорту на час проведення ремонтних робіт здійснюється по одній смузі.

 • 25.01.2024

  На Харківщину знову завітав циклон: синоптики попереджають про погіршення погодних умов

  Сніг, слабка хуртовина, налипання мокрого снігу та ожеледиця. Усе це приніс із собою циклон, що сьогодні, близько 4 години ранку, зайшов на територію області з заходу. Хоча, за прогнозами синоптиків, інтенсивність опадів буде не дуже високою, господарюватиме цей циклон на Харківщині аж до суботи. Тож усі дорожники вже перейшли на посилений режим роботи та цілодобове чергування, аби забезпечити проїзд транспорту. Фахівці Служби також виїхали на маршрути для контролю якості зимового утримання. Першочергово підрядники Служби відновлення працюють на дорогах, якими відбувається транспортування товарів оборонного значення, та евакуаційних маршрутах. Особливо небезпечні ділянки обробляються повторно.

 • 22.01.2024

  Оперативна інформація щодо стану проїзду дорогами державного значення Харківщини

  Рясні опади у вигляді мокрого снігу та різкі перепади температур додали роботи дорожникам Харківщини. Вихідні вони відпрацювали у посиленому режимі, аби не допустити ускладнень та зупинок руху. Проїзд дорогами державного значення в області на ранок понеділка забезпечено.
  Всього за минулу добу на дорогах державного значення працювало 89 одиниць техніки:
  - КДМ – 61 од.;
  - навантажувачів – 28 од.
  Використано:  ПСС – 1480 т. Сіль – 63 т. Очищено доріг – 1230 км.
  Отримати актуальну інформацію про стан проїзду та звернутися по допомогу можна за телефоном цілодобової гарячої лінії: +38 095 568 38 77

 • 18.01.2024

  Жовтий рівень небезпеки та різке погіршення погодних умов: синоптики попереджають про туман та ожеледицю

  Близько 6 години ранку з заходу на територію області зайшов циклон, що сформувався в Західній та Центральній частинах України. Рухаючись Харківщиною у північному напрямку, він супроводжується мокрим снігом та поривами вітру до 15-20 м/с. За прогнозами Українського гідрометцентру, близько 14 години повітряні маси із Заходу, Центру та Півдня спричинять підвищення температури повітря до +2 - +4 градусів. На межі зіткнення Західно-Центрального та Південного атмосферних фронтів місцями може випадати крижаний дощ.

  Через різкий перехід температури через 0° на дорогах утворюватиметься ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем. Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки. Адже, аби уникнути ускладнень та зупинок руху, усі підрядні організації Служби наразі перейшли на посилений режим роботи.