Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » публічні закупівлі » Експертні послуги щодо первинного фіксування стану майна, пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій, що знаходиться на території Харківської області

Експертні послуги щодо первинного фіксування стану майна, пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій, що знаходиться на території Харківської області

Відповідно до ПКМУ від 11.10.2016р. № 710 "Про ефективне використання державних коштів" (із змінами) Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області надає наступну інформацію:

 

  1. Предмет закупівлі: Експертні послуги щодо первинного фіксування стану майна, пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій, що знаходиться на території Харківської області (ДК 021:2015 - 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва).

 

    2. № закупівлі -  UA-2024-05-14-003896-a

 

   3. Очікувана вартість –  25 200,00 грн.

 

  1.  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою послуг є експертна фіксація фактичного стану розміщених вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення, об’єктів апаратно-програмного комплексу системи відображення інформації (метеостанції та поворотні відеокамери) та визначення обсягів руйнувань спричинених внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України по відношенню до цих об’єктів. На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2022 № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

 

  1.  Розмір бюджетного призначення:  25 200,00 грн. за рахунок  утримання служби замовника.

 

       6. Обґрунтування очікуваної вартості:

Розраховано у відповідності до отриманих комерційних пропозицій для надання послуг з фіксації пошкоджень метеостанцій та оптичних відеоприладів на автобільних дорогах (14 об'єктів).