Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » публічні закупівлі » Виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані Cлужбі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області у постійне користування (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні пос

Виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані Cлужбі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області у постійне користування (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні пос

Відповідно до ПКМУ 11.10.2016 № 710 "Про ефективне використання державних коштів" (із змінами) Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області надає наступну інформацію:

 

  1. Предмет закупівлі:

Виготовлення технічних документацій  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані Cлужбі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області у постійне користування (ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги).

 

2. № закупівлі: UA-2023-10-17-007128-a.

 

3. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 28 480,00 грн  (двадцять вісім тисяч чотириста вісімдесят  грн 00 коп.).

 

4. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Згідно ст.269 Податкового кодексу України платниками плати за землю є, в тому числі, землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування.

Згідно ст.270 Податкового кодексу України об’єктами оподаткування платою за землю є в тому числі, земельні ділянки державної та комунальної власності, які перебувають у володінні на праві постійного користування.

Згідно ст.271 Податкового кодексу України базою оподаткування плати за землю

є нормативна грошова оцінка земельної ділянки.

Стаття 13 Закону України «Про оцінку земель» передбачає обов’язковість проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок у разі визначення розміру земельного податку.

Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області згідно рішень органів державної влади та місцевого самоврядування передано у постійне користування вісім нових земельних ділянок.

Для визначення розміру земельного податку Служба проводить закупівлю послуг на виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки вищезазначених земельних ділянок.

 

5. Обгрунтування очікуваної вартісті:

  Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі робіт (послуг) виконано відповідно до  КНУ Настанови з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво.