Повідомлення про корупцію
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області (далі – Служба відновлення), в межах повноважень, співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), вчинених працівниками Служби відновлення. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.
Якщо Вам стали відомі факти порушення норм антикорупційного законодавства працівниками Служби відновлення або будь-які інші неправомірні діяння в антикорупційній сфері, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною та має фактичні дані, що можуть бути перевірені (докази) і стосується конкретної особи, Ви можете повідомити одним з нижче зазначених каналів комунікації:
● письмово з позначкою «про корупцію» на адресу Служби відновлення:
вул. Ахсарова, 2, м. Харків, 61202;
або
● надіславши листа електронною поштою на адресу: antykor.kh@restoration.gov.ua (повідомлення, які надходять через електронну пошту Служби відновлення, направляються з підписом у сканованому вигляді або повинні бути підписані за допомогою кваліфікованого електронного підпису);
або
● із використанням телефонної мережі - (057) 336-73-39. Режим роботи телефонної лінії: понеділок – четверг з 07:45 год до 16:30 год., п’ятниця – з 07:45 до 15:30 з щоденною перервою з 12:00 до 12:30. На особистому прийомі;
або
- через створений НАЗК та відкритий для цілодобового доступу Єдиний портал повідомлень викривачів, розміщений в мережі Інтернет за посиланням: https://whistleblowers.nazk.gov.ua. Єдиний портал повідомлень викривачів є внутрішнім каналом та гарантує викривачам дотримання умов конфіденційності та анонімності, а також забезпечує доступ викривачів до інформації про стан та результати розгляду їх повідомлень;
- подати повідомлення Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України - https://restoration.gov.ua/50315/53136.html.
Повідомлення повинно мати такі реквізити:
- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада;
- текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена та про обставини правопорушення (по можливості прикріпити/надати підтверджуючі матеріали);
- прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автора повідомлення).
- Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).
Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону, його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його подання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.
Принагідно інформуємо!
Викривач - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.
Звертаємо увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством!!!